KONST / Litografier / Färglitografi 14632147
nr 1463 2147
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad HC 50 ex. Färglitografi, bildmått: 27x42, yttermått inklusive ram: 45x60 cm
Kondition: ej ram
måndag 25 april 2022
kl 19:49:03
25 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson